Europejski Departament Zdrowia EUROPEJSKI
DEPARTAMENT
ZDROWIA

„Operacja żylaków w tubce”

Smaruj się 2 razy dziennie i w 100% zlikwiduj żylaki oraz puchnięcie nóg w 21 dni, to takie proste!

Europejski Departament Zdrowia
Europejski Departament Zdrowia

Dzień dobry. Nazywam prof. Violetta Manccini i jestem dyrektorką Europejskiego Departamentu Zdrowia w Zurychu. Mam dziś przyjemność przedstawić Ci wielkie osiągnięcie współczesnej nauki, jakim jest aktywna formuła flebologiczna. Jest to formuła, która z wyglądu i konsystencji przypomina zwykły żel chłodzący. Jednak niech pozory Cię nie zmylą, ponieważ jej działanie jest przepotężne.

Dzięki niej szybko, bez wysiłku i w 100% bezpiecznie udrożnisz żyły, dzięki temu żylaki znikną, a wraz z nimi opuchlizna, swędzenie, owrzodzenia i skurcze nóg. Przestanie nad Tobą wisieć widmo zakrzepicy żylnej, a Twoje nogi znowu będą ładne, gładkie i bez obrzmień. Zupełnie jakbyś rozpuściła żylaki zastrzykami, przeszła operację usunięcia żył lub zabiegi laserem. Ale absolutnie nie musisz tego robić!

Co więcej, Twoje nogi odzyskają zdrowy koloryt, piękną skórę i będą wyglądały smukło! Brzmi jak cud? Trochę tak, ale z cudem nie ma to nic wspólnego. To czysta nauka.

„Miałam nogi jak słoń!”

Europejski Departament Zdrowia
PRZED PO

Całe życie stałam za ladą. W domu też za dużo nie odpoczywałam, bo to kuchnia, jakieś sprzątanie, pranie. Jak wieczorem siadałam to nogi miałam tak spuchnięte, że palce u stóp wyglądały jak serdelki. Z czasem wokół kolan pojawiły się pajączki, a potem to już te żylaki…

Najpierw kupiłam sobie takie pończochy uciskające. Ale weź to nałóż! Codziennie 30 minut się siłowałam, żeby je wciągnąć na nogi. Potem doszły różne proszki, bo zaczęły pojawiać mi się wrzody wokół tych żylaków. A potem to zastrzyki i w końcu operacja. Myślałam, że się uwolniłam od tych dziadowskich żylaków, ale gdzie tam! Wróciły po pół roku. Jakby nie aktywna formuła flebologiczna to może bym jakiej zakrzepicy już dostała. Tymczasem już po 1. użyciu poczułam ulgę, jakbym trzymała nogi w miednicy z zimną wodą. A z dnia na dzień te zmiany były takie, że ani nogi nie puchły, ani nie bolały. Przestałam się też drapać, bo wcześniej to tak śwędziało, jakby stado komarów mnie pogryzło. Najważniejsze jednak, że żylaki znikały. Dosłownie, jakby mi ktoś je gumką wytarł z łydek!

Dodam jeszcze, że niedawno przetańczyłam na rocznicy matury całą noc! No szok!

Beata Rybczyn 56 lat

Sprzedawczyni z Pułtuska

To lepsze niż operacja albo laser

Formuła flebologiczna jest żartobliwie nazywana przez naukowców „operacją żylaków w tubce”. Rzeczywiście, efekty jej stosowania mogą wydawać się podobne do operacji usunięcia żylaków. Jednak likwidująca żylaki formuła flebologiczna, w przeciwieństwie do operacji:

 • nie kosztuje fortuny,
 • nie wymaga gojenia i powtarzania,
 • jest naprawdę skuteczna.

CHIRURGICZNE USUWANIE ŻYLAKÓW

Europejski Departament Zdrowia
 • Kosztuje przynajmniej 5 000 zł, jeśli chcesz zrobić ją prywatnie
 • Operowana jest tylko jedna noga
 • Wymaga długotrwałej rekonwalescencji
 • Wymaga skierowania i długiego oczekiwania w publicznych jednostkach
 • Wymaga noszenia potem uciskowych pończoch przez ok. 6 tygodni
 • Wiążę się z dodatkowym bólem
 • Wymaga powtarzania, bowiem żylaki często odnawiają się

FORMUŁA FLEBOLOGICZNA

Europejski Departament Zdrowia
 • Nie wiąże się z wysokimi kosztami, ponieważ jest refundowana
 • Możesz stosować we wszystkich miejscach objętych dolegliwościami
 • Działa natychmiast
 • Stosujesz wygodnie, w warunkach domowych
 • Nic nie musisz robić
 • Formuła jest 100% bezpieczna, nie wywołuje efektów ubocznych ani nie koliduje z innymi kuracjami
 • Przyjemne stosowanie, które daje Ci jednocześnie ulgę i relaks
 • Likwiduje żylaki raz na zawsze

Nieważne, co sprawiło, że masz żylaki – ważne jest tylko to, że chcesz się ich pozbyć

Powodów, dla których pojawiają się żylaki, jest bardzo wiele. Może dużo stoisz albo wręcz przeciwnie – za dużo siedzisz. Może ważysz zbyt dużo. Może to obciążenie genetyczne lub ciężka praca fizyczna. To powody, przez które Twoje nogi pokryte są siecią nabrzmiałych, niemal czarnych żył, puchną, swędzą, czasem pojawiają się wrzody. I wiesz co?

Nie ma to absolutnie żadnego znaczenia. W przypadku formuły flebologicznej nie jest istotne, skąd wzięły się Twoje żylaki. Tu chodzi o pozbycie się ich i usunięcie zagrożenia zatorem lub zapaleniem żył. To właśnie jest celem! Dzięki temu pozbędziesz się bólu, obrzmienia nóg i w 100% zlikwidujesz żylaki szybko, łatwo i przyjemnie.

Nieważne też, jak długo zmagasz się z żylakami albo ile masz lat. Czy masz 85 lat i od 40 lat Twoje nogi są pokryte siecią poszerzonych żył albo 18 lat i od 3 miesięcy Twoje nogi puchną i pojawiają się pierwsze pajączki – pozbędziesz się tych objawów bez problemu. Po prostu musisz smarować swoje ciało formułą flebologiczną. Ale jest to całkowicie bezpieczne.

1 kropla w 10 sekund udrażnia uszkodzone żyły

Formuła flebologiczna jest tak skuteczna jak połączenie operacji, lasera oraz klejenia żylaków przy pomocy zastrzyków. W 1 kropli formuły znajduje się aż 100 inteligentnych molekuł, które z precyzją lasera przepychają uszkodzone żyły, gdzie zalega krew. Molekuły są tak zaprogramowane, że już po 4 sekundach od nałożenia formuły na skórę, przenikają do uszkodzonych żył. Zachodzi w nich wtedy bardzo prosta reakcja.

Gdy inteligentna molekuła formuły flebologicznej dotrze do żyły, przenika przez jej ściankę i dochodzi do jej odetkania. Wtedy żyła przestaje powiększać się, a zamiast tego wraca do zwykłej średnicy. Co to oznacza?

Europejski Departament Zdrowia

To oznacza, że gdy posmarujesz nogi formułą flebologiczną, w żyle zostaje przywrócony prawidłowy przepływ krwi, czyli do góry, w stronę serca. Żyła od razu zaczyna odzyskiwać właściwy kształt. Ale to nie wszystko! Aby żylaki nie powracały, zmieniona żyła jest uszczelniana.

W jego wyniku zapominasz o żylakach. Nie masz też problemów ze swędzeniem skóry, obrzmieniem, bólem nóg, mimowolnymi skurczami (tzw. zespół niespokojnych nóg). A poza tym stosowanie formuły flebologicznej cofa groźną dla życia zakrzepicę. Na dodatek Twoje nogi odzyskują lekkość, są ładne, a przede wszystkim sprawne i nawet po wielu godzinach stania lub siedzenia nie odczuwasz problemów z ich ciężkością lub nadmiernym puchnięciem.

„Pokonałem olbrzymie żylaki w 3 tygodnie!”

Europejski Departament Zdrowia
PRZED PO

Od 30 lat jestem kierowcą miejskiego autobusu. Wiadomo, że to praca siedząca. Nawet nie ma czasu, żeby za bardzo te nogi rozprostować. Często jak wracałem do domu to dosłownie powłóczyłem nogami. Jakby mi ktoś do nich przyczepił ciężkie kule. Do tego coraz częściej moja żona skarżyła się, że wierzgam nogami przez sen, jakbym gdzieś szedł.

Ale najgorsze to były te żylaki. Takie sine bomby miałem pod kolanami i coraz bardziej schodziły w dół. W pracy to wręcz czułem, że siedzenie mi te żyły uciska i krew zamiast płynąć w górę to do stóp mi spływa. Często skarżyłem się na to żonie. Pewnego dnia, jak wróciłem z pracy, to dała mi tubkę z żelem i kazała nim smarować nogi.

Smarowałem się tym żelem 2 razy dziennie. I jak słowo daję, po 3 tygodniach żylaki się wchłonęły, a nogi przestały puchnąć i w końcu przestałem „maszerować” we śnie. A najśmieszniejsze jest to, że ja miałem mieć zabieg laserowy zamykania żylaków i to za ciężkie pieniądze, a okazało się, że wcale nie jest już potrzebny.

Marian Limuszko 52 lata

Kierowca z Bydgoszczy

Zobacz, jakie to proste:

Nałóż formułę na skórę.

Partie nóg pokryte żylakami oraz puchnące stopy i kostki po prostu posmaruj aktywną formułą flebologiczną. Możesz też posmarować całe nogi bez ograniczeń. Zrób to w dowolnym momencie dnia, kiedy tylko poczujesz, że nogi są „ciężkie” albo puchną. Już po 30 sekundach odczujesz ulgę. Najlepiej stosuj 2 razy dziennie przez 3 tygodnie.

Udrożnij żylaki.

Poczujesz to bardzo wyraźnie, że nogi nie są bolącym i puchnącym ciężarem. Znowu możesz nakładać każde buty, a nie tylko te szerokie i elastyczne. Żylaki nie rozciągają skóry, nie bolą, nie wywołują swędzenia. A przede wszystkim żyły są drożne i krew znowu przepływa prawidłowo. Tak szybko to działa!

Ciesz się lekkimi nogami, bez śladów żylaków.

Po 3 tygodniach całkowicie zapomnisz, że miałaś problemy z żylakami! Kompletnie zapomnisz, czym są puchnące nogi, obrzmiałe żyły, które wręcz przebijają skórę. Poczujesz się, jakbyś miała lekkie, orzeźwione nogi. Już możesz nosić krótkie spódniczki, szorty, buty na obcasie. Ludzie będą pytać: „Jak to możliwe, że jeszcze 3 tygodnie temu płakałaś przez żylaki, a Twoje nogi przypomniały nabrzmiałe balony?”. Lepiej już przygotuj sobie odpowiedź na to pytanie…

„Żylaki? Nie pamiętam już o nich!”

Europejski Departament Zdrowia
PRZED PO

Chudzinką to ja nigdy nie byłam. Ale i schudnąć jakoś nigdy mi się nie udawało. W końcu się pogodziłam, że taka moja uroda. Zresztą mój stary zawsze mówił “więcej ciała do kochania”. Tak że wszystko byłoby pięknie, jakby nie te parszywe żylaki. Wylazło to to i na początku to nawet jakoś mi nie przeszkadzało, bo i tak w żadne mini się nie stroiłam. Ale jak to w końcu zaczęło boleć, swędzieć i wyglądać naprawdę źle, to nie myśląc wiele do specjalistów się zapisałam.

Robili badania, kiwali głowami i mówili, że mam już stany zapalne żył. Przestraszyłam się, że te żylaki mnie do grobu wpędzą. Ale wzięłam sprawy w swoje ręce. Popytałam, poszukałam i sobie ten żel znalazłam.

Muszę powiedzieć, że to strzał w 10! Nogi robią się takie leciutkie, jakby nic nie ważyły. Nawet jak tak chodzę cały dzień, a lubimy z mężem piesze wyprawy, to ja nie czuję żadnego zmęczenia nóg. A żylaki? Już w ogóle zapomniałam o nich!

Bogumiła Sprawka, 58 lat

Przedszkolanka ze Skierniewic

To bardzo ważne: żylaki znikną raz na zawsze

Żylaki to nie jest problem estetyczny. Nawet specjaliści często błędnie tak je postrzegają. W istocie to poważna choroba, która może doprowadzić do najgorszego… To trochę tak, jakbyś w torebce nosiła tykającą bombę i udawała, że jej tam nie ma.

Problem maskujesz długimi spódnicami, spodniami, ciemnymi rajstopami. Jednak sama wiesz, że ciężko Ci włożyć buty, że skóra potwornie swędzi, bo rozciągnięte żyły ją „rozpierają”. W efekcie kupujesz specjalne pończochy lub rajstopy, które ciężko nawet włożyć, a kosztują kilkadziesiąt złotych. Szukasz pomocy u specjalistów, którzy najczęściej polecają drogie preparaty albo operacje...

Europejski Departament Zdrowia
PRZED PO

Formuła flebologiczna działa jak tłok i dosłownie przepycha żyłę, która zamieniła się w żylak. Dzięki temu zator znika, krew nie rozpycha żyły i ponownie wraca ona do anatomicznego, czyli prawidłowego, kształtu. Obkurczenie powoduje, że żylak wchłania się. Twoje nogi odwdzięczą Ci się z nawiązką. Zyskasz przynajmniej 5 razy więcej energii i poczujesz, jakbyś dostała skrzydeł u nóg!

Żylaki znikają jak… zatory w rurach

Wyobraź sobie, że zatkała Ci się rura w zlewie. Tak bardzo, że woda zamiast spływać, wypełnia zlew. Wzywasz hydraulika i on przepycha zator w kilka minut. Właśnie w takim tempie będą znikać Twoje żylaki, jeśli posmarujesz nogi formułą flebologiczną.

Powiem to jeszcze raz:

 • nie trzeba zakładać rajstop uciskowych,
 • nie trzeba korzystać z zastrzyków dożylnych,
 • nie trzeba poddawać się operacji usunięcia żylaków.

Formuła flebologiczna jest prosta w użyciu i stosujesz ją w domu. To właśnie czyni ją tak przełomowym i jedynym skutecznym sposobem całkowitej likwidacji żylaków. Na dodatek już nie boisz się zakrzepicy albo zapalenia żył.

100% bezpieczeństwo dla skóry i organizmu

Molekuły, z których składa się formuła flebologiczna, działają inteligentnie. Są niejako „zaprogramowane” tak, że udrażniają żyły i przywracają ich właściwą średnicę.

Pozostałe żyły, tętnice i naczynia krwionośne w ludzkim organizmie są dla tych molekuł niewidoczne. To bardzo ważna zaleta. Dzięki temu ryzyko, że formuła flebologiczna zaszkodzi Twojej skórze lub organizmowi, wynosi 0%. Masz na to absolutną gwarancję, potwierdzoną przez certyfikat bezpieczeństwa i naturalności.

A jeśli już o skórze mowa, nie sposób nie wspomnieć o jednej bardzo ważnej zalecie formuły flebologicznej. Otóż formuła relaksuje i chłodzi w 1 minutę od zastosowania! Szczególnie doceniasz to latem lub po długotrwałym wysiłku.

„Bałam się operacji!”

Europejski Departament Zdrowia
PRZED PO

Wszystko zaczęło się niewinnie od pajączków w okolicach kolan. W ogóle się tym nie przejmowałam, bo nawet sama nie zwracałam na to uwagi. Potem zauważyłam z tyłu łydki jakby cień. Z tygodnia na tydzień się powiększał, aż w końcu wyszła mi żyła. Po kilku miesiącach miała już szerokość małego palca i zaczęła się skręcać i wić. To nie tylko brzydko wyglądało…

To strasznie bolało. Takich żył przybywało. Poszłam do specjalisty i powiedział mi, że to zaawansowane stadium żylaków i jedynym wyjściem jest operacja.

Jakie to szczęście, że zanim położyłam się pod nóż, teściowa podarowała mi tę formułę flebologiczną. Już po pierwszym użyciu odczułam wielką ulgę, bo żel tak ochłodził i uwolnił mnie od bólu. Z każdym użyciem było coraz lepiej. A po 3 tygodniach nie ma śladu, nawet po tych najgrubszych i najbardziej wystających żylakach. I najważniejsze – nie muszę iść na żadną operację!

Agnieszka Pień, 43 lata

Księgowa ze Szczecinka

Dzięki kuracji formułą flebologiczną:

Energia będzie Cię rozpierać. Nie będziesz czuć ciężkości nóg po całym dniu stania, spacerze albo siedzenia przy biurku. Przyznaj, że to genialna zmiana.

Przyniesiesz ulgę „ciężkim” nogom już po 1 minucie i pozbędziesz się żylaków w 3 tygodnie. Nic już Cię nie będzie ograniczać. W końcu przestaniesz się bać, że grozi Ci operacja. Przestaniesz też tracić setki złotych na uciskające rajstopy i czekać w długich kolejkach na konsultację u specjalistów.

Ocalisz swoje zdrowie! Przestanie wisieć nad Tobą groźba oderwania się skrzepu, który może zatkać tętnicę płucną. Zniknie też widmo zapalenia żył. Po prostu zyskasz szczęśliwsze życie.

Nie masz już żadnej przeszkody, by wreszcie żyć pełnią życia

Przecież nie lubisz, gdy coś Cię ogranicza. Kiedy ból nóg i ich puchnięcie narzuca Ci, jakie buty musisz nosić. Kiedy żylaki sprawiają Ci ból, który zmienia Twoje plany i niemal doprowadza Cię do płaczu. Chcesz cieszyć się niezależnością i korzystać z życia. Czy żylaki mają Ci nakazywać, jak żyjesz? Już NIE!

Możesz od rana do wieczora być aktywna lub odwrotnie: możesz siedzieć na kanapie. Nie będziesz obawiała się, że znowu poczujesz ciężkość nóg albo spuchną tak, że będziesz miała wrażenie, że skóra Ci pęka. Żylaki nie będą wyglądać jak czarne wijące się sznury i nie będą sprawiać bólu. W końcu to Ty będziesz decydowała, jaka pozycja jest wygodna – stojąca lub siedząca. I to już za 21 dni!

Pamiętaj, że żylaki to nie tylko problem estetyczny. Są one groźne dla Twojego zdrowia, a nawet życia. Nie bagatelizuj ich i nie kuś losu. Masz teraz sposób, dzięki któremu zlikwidujesz je raz na zawsze.

Podsumowując, aktywna formuła flebologiczna:

Europejski Departament Zdrowia

Jest łatwa w stosowaniu: wystarczy wmasować ją 2 razy dziennie w skórę nóg

Europejski Departament Zdrowia

Nie wymaga żadnych ćwiczeń, uciskania, zabiegów laserowych, zastrzyków, operacji

Europejski Departament Zdrowia

Działa niezależnie od płci i wieku, a także przyczyn i długości występowania żylaków

Europejski Departament Zdrowia

Całkowicie odsuwa wizję zatorów, stanów zapalnych żył, zakrzepicy

Europejski Departament Zdrowia

Zapewnia radykalną likwidację żylaków: aż o 99,4% w 3 tygodnie, przy jednoczesnej eliminacji bólu, stanów zapalnych i puchnięcia nóg

Europejski Departament Zdrowia

Jest 100% bezpieczna dla skóry i organizmu oraz nie powoduje efektów ubocznych

Twoja gwarancja zwycięstwa w walce z bolącymi, obrzmiałymi żylakami

Formuła flebologiczna działa szybciej niż zabiegi laserowe albo operacja. Nie ma znaczenia, jak długo masz żylaki, jak bardzo są widoczne, co jest przyczyną stanu zapalnego. Nie jest też ważny Twój wiek.

Inteligentne molekuły stworzone po ponad 20 latach pracy naukowców, są prawdziwą rewolucją w świecie medycyny. Dzięki temu, decydując się na kurację, masz absolutną gwarancję satysfakcji

Europejski Departament Zdrowia

GWARANCJA SKUTECZNOŚCI

Skuteczność regenerującej formuły flebologicznej jest dowiedziona ponad wszelką wątpliwość 27 testami laboratoryjnymi. Została ona rzetelnie przebadana w aż 9 instytutach badawczych z całego świata. Ponad 130 tysięcy osób, które już pozbyły się żylaków z pomocą tej formuły, potwierdza jej skuteczność.

Europejski Departament Zdrowia

GWARANCJA JAKOŚCI

W kuracji zawarto najwyższej jakości formułę flebologiczną regenerującą układ żylny. Masz pewność, że otrzymujesz oryginalną formułę, która jest dostępna wyłącznie za pośrednictwem tej oficjalnej strony Europejskiego Departamentu Zdrowia.

Europejski Departament Zdrowia

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Kuracja formułą flebologiczną została specjalnie opracowana tak, by działać wyłącznie na żylaki. Nie wpływa na stan innych żył, tętnic i naczyń krwionośnych ludzkiego organizmu. Badania naukowe jednoznacznie dowodzą, że ryzyko skutków ubocznych kuracji wynosi 0%.

Każdy zasługuje na zdrowe, lekkie nogi, bez żylaków

Gdyby tylko formuła flebologiczna została wynaleziona kilka lat wcześniej, oszczędziłoby to wiele cierpienia. Tyle ludzi przez żylaki przeżywało istne katusze. Cierpienie, brak sprawności ruchowej, dyskomfort… To tylko kilka problemów, które mają osoby zmagające się żylakami. Do tego wizja ciężkich powikłań, które pojawiają się przy oderwaniu zakrzepu mogą powodować depresję.

Całe szczęście, to już koniec! To koniec cierpienia. Każdy zasługuje na sprawne i zdrowe ciało. Każdy zasługuje, by mieć zdrowe nogi.

To 10 razy lepsza metoda likwidacji żylaków niż wszystkie pozostałe razem wzięte

Czy wiesz, że…

Jeszcze rok temu formuła flebologiczna służyła oszustowi do zarabiania pieniędzy za uwalnianie ludzi od żylaków? Naukowiec, były pracownik Europejskiego Departamentu Zdrowia, wykradł formułę z laboratorium.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że oszust udawał, że jest uzdrowicielem. Używał formuły do masaży, mówiąc ludziom, że leczy ich swoimi nadprzyrodzonymi zdolnościami. Płacono mu za to aż 10 000 dolarów, czyli 41 000 złotych.

Już nie trzeba wydawać fortuny, żeby skutecznie zwalczyć żylaki

Na szczęście dzisiaj nie musisz płacić 41 000 złotych, by uwolnić nogi od żylaków. Już jutro możesz mieć formułę flebologiczną u siebie w domu, przynieść ulgę swoim nogom w 1 minutę i całkowicie zlikwidować żylaki, opuchliznę nóg, swędzenie, owrzodzenia w 3 tygodnie. I to za minimalną cenę.

Formułę udostępniamy w Europie pod nazwą VENICOLD GEL. Jej koszt obejmuje wyłącznie koszt ekstrakcji inteligentnych molekuł udrażniających żyły. Za opakowanie starczające na 3 tygodnie do tej pory trzeba było zapłacić 260 zł.

Jednak Tobie przysługuje refundacja w wysokości 123 zł, więc możesz mieć kurację już za 137 zł. Wszystko po to, by pieniądze nie stały Ci na przeszkodzie do lekkich, sprawnych i ładnych nóg.

Czas na Twoją decyzję – czy chcesz zlikwidować żylaki, mieć znowu sprawne, ładne i lekkie nogi w 3 tygodnie?

Zacznij zmianę na lepsze. Sięgnij po to, na co zasługujesz: zdrowe i szczęśliwe życie. Wypełnij formularz zamówienia, by otrzymać formułę flebologiczną w ramach bezzwrotnej refundacji.

Gwarantuję Ci, że za 21 dni na Twoich nogach nie zostanie nawet cień żylaków. Uśmiechniesz się wtedy do siebie i zobaczysz szczęście we własnych oczach. Powiesz sobie wtedy: „TAK, to była słuszna decyzja!”. I będziesz sama sobie za nią wdzięczna!

Zamów kurację formułą flebologiczną „VENICOLD GEL” z refundacją 123 zł

Europejski Departament Zdrowia
260 zł 137 zł
WAŻNA UWAGA: Pula refundacji ważna do końca dnia 02.08.2023.
Wypełnij formularz zamówienia: